Hírek
2017. Szeptember 23. 05:01, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Halálra égett egy idős asszony Tatán
Belehalt égési sérüléseibe egy idős nő Tatán péntek délután - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság és az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).
Körösné Bogár Viktória, a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-nek elmondta: egy megégett nőhöz hívták őket, mentőhelikopter is érkezett a helyszínre, de az idős nő életét nem sikerült megmenteni. A rendőrség közigazgatási eljárásban vizsgálja az esetet.
Az OKF a honlapján azt írta: a gáztűzhelyet szerette volna begyújtani egy ember Tatán, a Tavasz utcában, amikor a ruhája lángra kapott. és olyan súlyosan megsérült, hogy a gyors tűzoltói és orvosi beavatkozás ellenére a helyszínen meghalt.
A tűz a lakásban nem terjedt tovább.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 20. 15:00, szombat | Belföld
A polgármesterek fizetésének befagyasztását és a havi költségtérítés megszüntetését kezdeményezi a Tisza egy képviselője
2026. Június 20. 14:00, szombat | Belföld
Orbán Balázs lemondott az MCC Alapítvány kuratóriumi elnöki posztjáról
Orbán Balázs lemondott a Mathias Corvinus Collegium (MCC) Alapítvány kuratóriumi elnöki posztjáról - ezt a politikus jelentette be pénteken Facebook-oldalán.
2026. Június 20. 12:00, szombat | Belföld
Szőlő utcai ügy - Pócs János újabb feljelentést tesz a jövő héten
Újabb feljelentést tesz jövő héten az ügyészségen Pócs János fideszes országgyűlési képviselő a Szőlő utcai ügyben. A politikus ezt pénteki budapesti sajtótájékoztatóján közölte.
2026. Június 20. 11:00, szombat | Belföld
Sulyok Tamás aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását
Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását és elrendelte a Magyar Közlönyben való kihirdetését - közölték az államfő Facebook-oldalán pénteken.
