Városlista
2025. május 23, péntek - Dezső

Hírek

2022. Február 13. 08:57, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Halálos tűzeset történt Baracskán

Halálos tűzeset történt Baracskán

Egy korábban történt tűzeset halálos áldozatát találták meg a katasztrófavédők szombat délután Baracskán, egy présházban - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.

Mukics Dániel közölte: szombat délután érkezett jelzés, hogy egy elhunyt személyt és egy korábbi tűz nyomait találták meg a Fejér megyei településen, a Széchenyi utcában.

Mivel tűz már nem volt, tűzoltói beavatkozásra nem volt szükség - tette hozzá.

A részletekről szólva ismertette, hogy egy húsz négyzetméteres présházban, a kályha környezetében egy korábbi tűz nyomai voltak láthatóak; az épületben egy holttestet és egy elpusztult kistestű kutyát is találtak.

A tűz keletkezésének pontos idejét, helyét és okát tűzvizsgálati eljárás fogja feltárni, amelyet a katasztrófavédelem folytat le - jelezte a szóvivő.

Címkék: baracska, halálos, tűz

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 23. 07:31, péntek | Belföld

NGM: a kormány elkötelezett a gazdaság fejlődésének biztosítása és a gyorsforgalmi úthálózat fejlesztése mellett

Magyarország történetének legjelentősebb autópálya-fejlesztése indul el 2025. szeptember 1-jén, amelynek keretében teljeskörűen megújul az M1-es autópálya.

2025. Május 23. 07:28, péntek | Belföld

Varga Mihály: a fenntartható gazdasági növekedéshez stabil pénzügyi rendszer kell

A magyar gazdaság évtizedes teljesítményében a német cégeknek is kiemelt szerepe van, ezért kulcsfontosságú, hogy a vámháború okozta változékony piaci helyzetben a német gazdaság ismét erőre kapjon

2025. Május 23. 07:22, péntek | Belföld

OGY - A jövő évi költségvetés megalapozásáról és az adótörvényekről is tárgyal a parlament

A jogi személyekről, a jövő évi költségvetés megalapozásáról, az adószabályokról és a nemzeti bankról szóló törvény módosításáról is tárgyal pénteki ülésén az Országgyűlés.

2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld

Háborúellenes költségvetésnek nevezte el Nagy Márton a jövő évi büdzsét

Háborúellenes költségvetésnek nevezte a 2026-os költségvetést a nemzetgazdasági miniszter a törvényjavaslat szerdai általános vitájában az Országgyűlésben.