Hírek
2021. December 08. 10:02, szerda |
Külföld
Forrás: Pogár Demeter, az MTI tudósítója jelenti - illusztráció: pixabay
Halálos fegyveres támadás történt egy moszkvai okmányirodában

Egy férfi tüzet nyitott kedden egy moszkvai okmányirodában, két ember életét vesztette, hárman megsebesültek.
A TASZSZ hírügynökség értesülése szerint a támadó azért kezdett el lövöldözni, mert a biztonsági őr felszólította, hogy vegyen fel maszkot a helyiségben.
Szergej Szobjanyin polgármester a VK közösségi oldalon közölte, hogy a támadót elfogták és kifejezte részvétét a hozzátartozóknak. A Rosszija 24 hírtelevízió szerint a fegyveres nem volt józan.
Három embert szállítottak kórházba, közülük az egyik egy 10 éves kislányt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 23. 07:33, péntek | Külföld
Az amerikai kormányzat megvonja a Harvard Egyetem jogát a külföldi diákok fogadására
Az amerikai kormányzat megvonja a Harvard Egyetem jogát a külföldi diákok fogadására részben \"terroristapártoló\" tevékenység miatt - közölte a belbiztonsági minisztérium csütörtökön.
2025. Május 23. 07:27, péntek | Külföld
Fehér Ház: a törvény teljes erejével lépnek fel a washingtoni zsidó múzeumnál történt gyilkosság elkövetőjével szemben
A törvény teljes erejével lép fel az amerikai igazságszolgáltatás a washingtoni izraeli nagykövetségi két alkalmazottja elleni gyilkosság elkövetőjével szemben
2025. Május 21. 07:28, szerda | Külföld
Giorgia Meloni XIV. Leó pápával egyeztetett, hogy a Szentszék legyen az orosz-ukrán béketárgyalások helyszíne
Giorgia Meloni olasz miniszterelnök telefonon egyeztetett XIV. Leó pápával, aki megerősítette, hogy a Vatikán készen áll fogadni az ukrajnai háborúban szembenálló felek közötti tárgyalásokat