Városlista
2025. november 26, szerda - Virág

Hírek

2018. Augusztus 14. 08:29, kedd | Belföld
Forrás: MTI

Halálos baleset miatt lezártak egy sávot Fonyódnál az M7-esen

Halálos baleset miatt lezártak egy sávot Fonyódnál az M7-esen

Halálos baleset miatt csak egy sávon halad Budapest felé az M7-es autópálya forgalma Fonyódnál - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság kedd hajnalban az MTI-t.

Egymásba rohant egy kamion és egy személygépkocsi az M7-es autópálya Budapest felé vezető oldalán, a 150. kilométernél. A balesetben egy ember meghalt, hárman megsérültek.
A műszaki mentés és a helyszínelés ideje alatt csak egy sávon halad Budapest felé az autósztráda forgalma - írták.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 26. 07:35, szerda | Belföld

Februárra eléri a pedagógusok átlagbére a diplomás átlagbér 80 százalékát

Február első hetére a kormány 100 százalékban teljesíti azon vállalását, hogy a pedagógusok átlagbére eléri a magyarországi diplomás átlagbér 80 százalékát

2025. November 26. 07:30, szerda | Belföld

Magyar Péter: a Magyar Nemzeti Bank kimondta, hogy sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követtem el

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) kimondta, hogy a Tisza Párt elnöke sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követett el