Városlista
2026. március 10, kedd - Ildikó

Hírek

2011. December 15. 06:54, csütörtök | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Győzött az Eger

Győzött az Eger

Megszerezte első győzelmét a Bajnokok Ligája főtábláján az Eger férfi-vízilabdacsapata, amely a C csoport szerdai, 4. fordulójában négy góllal verte a vendég szerb Partizán Beogradot.

Hazai álomkezdés (3-0) után megpróbáltak zárkózni a szerbek, de az Eger nem engedte ki a kezéből a vezetést. A negyedik negyedben, kétgólos hazai vezetésnél Szécsi ötméterest hárított, s ez végképp padlóra küldte a belgrádiakat. A magyar bajnok örömjátékkal zárt és megszerezte első pontjait.

Gerendás György vezetőedző boldogan értékelt: „Soha nem gondoltam volna, hogy a Belgrád ellen lesz olyan meccsem, hogy 3-4 perccel a vége előtt akár már haza is mehetnék.”

eredmény:
BL, C csoport, 4. forduló:
ZF-Eger – Partizán Beograd (szerb) 12-8 (3-0, 2-3, 2-3, 5-2)
góldobók: Graham, Hosnyánszky 3-3, Biros 2, Varga, Seman, Kovács G., Bátori, illetve S. Mitrovic 3, Aleksic 2, Cuk, Radovic, Surányi.

korábban:
Szeged-Beton VE – TEVA-Vasas-UNIQA 12-12 (3-5, 4-4, 4-3, 1-0)

A csoport állása: 1. Vasas 8 pont, 2. Szeged 7, 3. Partizan 4, 4. Eger 3

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 09. 07:38, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - Nyíregyházi győzelmével újra élen a Ferencváros

A címvédő Ferencváros 3-1-es győzelmet aratott a Nyíregyháza otthonában a labdarúgó Fizz Liga 25. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén, ezzel ismét a tabella élére állt.

2026. Március 08. 13:00, vasárnap | Sport

Labdarúgó NB I - A Zalaegerszeg legyőzte a listavezető Győrt

A Zalaegerszeg 2-1-re legyőzte hazai pályán a listavezető Győrt a labdarúgó Fizz Liga 25. fordulójának szombati játéknapján.

2026. Március 08. 11:00, vasárnap | Sport

Ausztrál Nagydíj - Russell nyerte az idénynyitót Melbourne-ben

George Russell, a Mercedes brit versenyzője nyerte az idénynyitó Forma-1-es Ausztrál Nagydíjat vasárnap Melbourne-ben.