Hírek
2017. Február 12. 09:22, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Gázrobbanás történt Tuzsér egyik családi házában
Gázrobbanás történt vasárnapra virradóra a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Tuzsér egyik családi házában, egy ember életveszélyesen, egy másik könnyebben megsérült
- közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője vasárnap reggel az MTI-vel. Dóka Imre elmondta, a Rózsás téri épület robbanása következtében egy gázvezeték is megsérült, a gázszivárgás miatt a szomszédos két lakást átmenetileg el kellett hagyniuk az ott lakóknak.
A záhonyi és a kisvárdai hivatásos tűzoltók négy vízsugárral oltották el a lángokat, majd a romokat átkutatták. A beavatkozás közben egy PB-gázpalackot kihoztak a tűzből, egy másik maradványát pedig megtalálták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 27. 12:00, szerda | Belföld
Megjelent a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működésének felülvizsgálatáról szóló kormányhatározat
A kormány felülvizsgálja a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működését. Az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlönyben jelent meg kedden.
2026. Május 27. 11:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: költségvetési biztost kap az MTVA és az NMHH
2026. Május 27. 09:00, szerda | Belföld
Meteorológia: szerdán hevesebb zivatarok lehetnek a nyugati és a keleti határszélen
Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki szerdán a Dunántúl nyugati, délnyugati részein és az északkeleti határ közelében - derül ki a HungaroMet Zrt. keddi veszélyjelzéséből.
