Hírek
2012. Február 27. 08:31, hétfő |
Helyi
Forrás: VMKATIG/Kép:mti.hu
Gázpalackok robbantak fel Sóly egyik lakóházában - ketten megsérültek
Négy gázpalack robbant fel a Veszprém megyei Sólyon, az egyik családi házban két ember megsérült a kigyulladt épületben.
Bakos György, a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivőjeelmondta: szombat hajnalban érkezett a bejelentés, hogy kigyulladt Sólyon egy családi ház. A veszprémi és a balatonfűzfői tűzoltók kiemelt, kettes fokozatban vonultak ki, mivel azt az információt kapták, hogy gázpalackok vannak az épületben.
Az épületben 14 gázpalackot találtak, közülük négy fel is robbant. A kétszintes családi ház és a hozzá tartozó melléképület kiégett, a tűzben két ember, az ott lakó házaspár sérült meg.

A veszprémi Csolnoky kórház ügyeletese, Pintér Csaba elmondta: a feleséget kisebb égési sérülésekkel, járó betegként kezelték, és hazaengedték, férjét a győri kórház égéssebészeti osztályára vitték, ahol nem adtak felvilágosítást az állapotáról.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.
2026. Április 12. 08:12, vasárnap | Életmód
Csaknem háromszázezren látták eddig a Magyar menyegzőt
Összesen csaknem háromszázezer nézőt vonzott eddig a Káel Csaba Magyar menyegző című filmje, amelyet Magyarországon több mint kétszázezren, a határon túl pedig kilencvenezren láttak eddig.
2026. Április 11. 17:00, szombat | Belföld
NAV: április 20-ig kell befizetni a turizmusfejlesztési hozzájárulást
Április 20-ig kell befizetnie a turizmusfejlesztési hozzájárulást az erre kötelezetteknek - hívta fel a figyelmet pénteki közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
