Hírek
2012. Január 09. 14:17, hétfő |
Helyi sport
Forrás: nso.hu
Fradi kapus érkezhet Veszprémbe
Három játékos érkezhet a téli szünetben a Veszprém FC csapatához.
Az NB II-es Veszprém szerződtetné a Ferencváros kölcsönjátékosaként legutóbb Siófokon szereplő kapust Mester Tamást, az ugyancsak siófokról távozó középpályás Csermelyi Imrét, valamint egy védőt abban az esetben, ha a fogadási csalási ügybe keveredő H. Gyula játékjogát felfüggeszti a Magyar Labdarúgó-szövetség.
Vágó Attila vezetőedző csapata a hetedik helyen áll az NB II Nyugati csoportjában.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 26. 07:44, szerda | Sport
MLSZ - Rossi marad
A sikertelen világbajnoki selejtezősorozat ellenére Marco Rossi marad a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
2025. November 26. 07:39, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország nemzeti, jobboldali kormánya garantálja a békét, a stabil iparpolitikát és a stabil adórendszert
2025. November 26. 07:35, szerda | Belföld
Februárra eléri a pedagógusok átlagbére a diplomás átlagbér 80 százalékát
Február első hetére a kormány 100 százalékban teljesíti azon vállalását, hogy a pedagógusok átlagbére eléri a magyarországi diplomás átlagbér 80 százalékát












