Hírek
2021. Május 07. 07:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Erőszakkal kényszerítettek nőket prostitócióra, a TEK elfogta őket - Videó
Az interneten kínálta nők szexuális szolgáltatásait egy kaposvári társaság, az ügyben négy embert fogott el a Terrorelhárítási Központ (TEK) - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön.
Azt írták, hogy a gyanú szerint a 49 és 56 éves férfi, továbbá a 21 és 33 éves nő 2019 óta rendszeres haszonszerzésre törekedve több portálon is hirdette a szexuális szolgáltatást. A társaság tagjai a prostitúciós tevékenységért kapott pénzt a sértettektől elvették és többször bántalmazták őket.
A feltételezett elkövetőket május 5-én hajnalban, összehangolt rendőri akcióban állították elő, otthonaikban a bűncselekménnyel kapcsolatos tárgyi bizonyítási eszközöket, mobiltelefonokat és adathordozókat foglaltak le.
A kaposvári rendőrök folytatólagosan, üzletszerűen elkövetett kerítés bűntett megalapozott gyanúja miatt kihallgatták, majd őrizetbe vették a két férfit és a két nőt, és kezdeményezték a letartóztatásukat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld
Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt
A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.
2026. Május 23. 09:03, szombat | Belföld
Tiszaújvárosi robbanás - Hegedűs Zsolt: két sérültet hazaengedtek a miskolci kórházból
A Mol tiszaújvárosi üzemét érintő robbanásban megsérültek közül két személyt hazaengedtek a miskolci kórházból, hárman még megfigyelés alatt állnak, az ő állapotuk stabil
2026. Május 22. 12:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem érkezik több azbeszt tartalmú kőzet Ausztriából
Péntektől leállítja az azbeszt tartalmú kőzet Magyarországra irányuló értékesítését az osztrák cég - közölte az élő környezetért felelős miniszter csütörtökön a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 22. 09:00, péntek | Belföld
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén, a csúcshőmérséklet a 30 Celsius-fokot is megközelítheti. A szél többfelé lesz élénk, olykor erős
