Hírek
2011. Október 26. 09:31, szerda |
Helyi sport
Forrás: Centrum SE
Erős mezőnyben bizonyítottak a CENTRUM SE birkózói
21 csapat közel 150 versenyzőjének részvételével került megrendezésre a hétvégén, a Game World Kupa nemzetközi birkózó gála.
A Vasas SC által rendezett versenyen rendkívül erős mezőny jött össze. Érezhető volt, hogy rövidesen csúcspontjához érkezik a bajnoki évad, hiszen két hét múlva megkezdődnek a diákolimpiai, majd azt követően az OB futamok döntői.
- Bátran kijelenthetjük, hogy az idei szezon legerősebb mezőnye jött össze a szombati gálára. Igyekezett minden csapat a legjobb versenyzőit elhozni, hogy az edzők felmérhessék, hogy hol tartanak a felkészülésben – mondta el a Veszprémi CENTRUM SE birkózóinak edzője, Túri Péter.
- A súlycsoportok nagy részében olyan sokan mérlegeltek, mintha az OB döntőn lettünk volna, és a küzdelmek színvonala is ennek volt megfelelő. Egymást követték a három menetes mérkőzések és a 4-5 pontos dobásokkal záródó küzdelmek a nézők legnagyobb örömére. Az eddigi OB győzteseknek is fel kellett kötniük a „mezüket”, mert ezen a napon nem adta senki sem olcsón a győzelmet!
Csapatunk 6 fővel nevezett és a végelszámolásban két második, két harmadik és két ötödik helyezést sikerült megszereznünk, amelyhez ezúton is gratulálok versenyzőinknek – zárta szavait az edző.
A CENTRUM SE birkózó szakosztálya immár két helyszínen várja az ügyesedni, erősödni vágyó fiúkat és lányokat Veszprémben! Foglalkozásaik helyszínei és időpontjai elérhetőek az egyesület weboldalán: www.centrumse.hu.
Az első hónap edzésdíját mi fizetjük helyetted, így kockázatok nélkül kipróbálhatsz minket!
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 10. 09:00, péntek | Bulvár
Elhunyt Bonnie Tyler walesi énekesnő
Elhunyt Bonnie Tyler világhírű walesi énekesnő. A Total Eclipse of the Heart, a Holding Out for a Hero vagy az It\'s a Heartache című slágerek előadója 75 éves korában, szerdán halt meg egy portugáliai kórházban
2026. Július 10. 07:55, péntek | Sport
El-selejtező - Újvidéki győzelemmel kezdett a Ferencváros
Az idén nyolcaddöntős Ferencváros 2-1-es győzelemmel kezdett csütörtökön a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének első fordulójában a szerb Vojvodina vendégeként.
2026. Július 10. 07:54, péntek | Sport
Vb-2026 - Marokkó kiejtésével Franciaország sorozatban harmadszor elődöntős
A francia válogatott 2-0-ra legyőzte a legutóbb negyedik marokkói csapatot csütörtökön a labdarúgó-világbajnokság bostoni negyeddöntőjében.
2026. Július 09. 17:00, csütörtök | Életmód
Ismét a japán kultúrát bemutató Manga Napot rendez a Néprajzi Múzeum
Ismét a hagyományos és kortárs japán kultúrát bemutató Manga Nappal várja az érdeklődőket július 25-én a Néprajzi Múzeum - közölte az intézmény szerdán az MTI-vel.




