Hírek
2018. Június 16. 17:22, szombat |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Éppen drogeladás közben bukott le a díler Pencen
A váci rendőrök Pencen kábítószer eladás közben érték tetten a 28 éves férfit a minap.
A Váci Rendőrkapitányság kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást egy penci férfi ellen.
A váci rendőrök június 14-én este Pencen érték tetten a 28 éves férfit, aki éppen egy nagyoroszi lakosnak értékesített kábítószert. A rendőrök a férfi lakcímén végrehajtott házkutatás során kábítószergyanús növényi törmeléket, folyadékot, port és tablettákat, valamint a porciózáshoz szükséges mérleget, alufóliát, nejlon tasakot és más eszközöket találtak és foglaltak le.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
2026. Július 10. 12:00, péntek | Kék hírek
Ügyészség: terrorcselekmény elkövetésével fenyegetés bűntette miatt indult nyomozás Szakács István ellen
2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek
BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el
Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.
