Hírek
2011. Augusztus 12. 07:53, péntek |
Bulvár
Forrás: Story Online
Egyre jobban levetkőzik a bájos tinisztár

Úgy tűnik, megunta a bájos fruska szerepét, és egyre többet mutat magából az énekesnő. Vajon jó úton jár, vagy ezt meghagyhatná másnak?
Selena Gomez egyre többet mutat tökéletes testéből, legutóbb New Yorkban vetkőzött, azaz lépett fel a tinisztár. Igaz, hogy már alig egy év választja el attól, hogy a húszas éveibe lépjen, de jelenleg még kisminkelve is letagadhatna néhány évet a 19 esztendős énekes-színésznő. Épp ezért furcsa hastáncos ruhájában inkább emlékeztet az ovis farsangok fura kis bajadérjaira, akik legfeljebb a pedofilok vagy Justin Bieber fantáziáját mozgatják meg... A michigani Clarkstonban pedig egy aranyfűzőt húzott rojtokkal és fátyollal kiegészítve, ami még merészebb választásnak bizonyult.
A Disney csillaga valószínűleg ezzel akarja demonstrálni, hogy kinőtt a gyerek korból, de akkor lehet, hogy nem babáznia kellene - hogy ismét visszatérjünk a nehezen megállapítható nemű "kedvesére". Ha már Bieber (17), úgy tűnik, a bizarr pár mégsem szakított egymással, sőt, mint arról hírt is adtunk, szoborba öntötték őket, méghozzá meztelenül.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:42, kedd | Bulvár
Megválik különvonatától a brit királyi család
Több mint másfél évszázad után, költségtakarékossági okokból megválik különvonatától a brit királyi család.
2025. Június 30. 07:26, hétfő | Bulvár
Orbán Viktor az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal beszélgetett
Orbán Viktor miniszterelnök videokapcsolaton keresztül beszélt az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal vasárnap délután.
2025. Június 29. 07:57, vasárnap | Bulvár
Alföldi zebracsikó született a Szegedi Vadasparkban
Alföldi zebracsikó (Equus quagga) született a Szegedi Vadasparkban, az intézmény pályázatot hirdetett a csődör elnevezésére – közölte az állatkert honlapján szombaton.
2025. Június 28. 08:35, szombat | Bulvár
Felszentelték Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát Mezőberényben
Felszentelték pénteken Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát a Békés vármegyei Mezőberényben.