Hírek
2021. Június 08. 10:28, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Egy napszemüvegbe épített kamerával meztelen fürdőzőket filmezett

A napszemüvegébe épített kamerával filmezett meztelen fürdőzőket egy férfi tavaly nyáron Balatonberényben az ügyészség szerint, ezért vádat emeltek ellene - tájékoztatta a Somogy Megyei Főügyészség kedden az MTI-t.
Azt írták: az 57 éves vádlott 2020 augusztusában a helyi naturista strandon tíz ruhátlan emberről, az ő tudtuk és beleegyezésük nélkül készített felvételeket.
Az egyik sértettnek gyanús lett a férfi viselkedése, ezért értesítette az úszómestert, aki intézkedett a vádlottal szemben; ennek során a férfi átadta a napszemüvegét. Az eszközt - amelynek a szárában volt elhelyezve a kamera és a felvételek tárolására szolgáló merevlemez - a rendőrség lefoglalta.
Az ügyészség különleges személyes adattal visszaélés vétsége miatt pénzbüntetés kiszabására tett indítványt a bíróságnak benyújtott vádiratában.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 12. 08:25, vasárnap | Belföld
Stratégiai partnerséget kötött a 4iG Űr és Védelmi Zrt.-vel a Széchenyi István Egyetem
Stratégiai együttműködési megállapodást írt alá a 4iG Űr és Védelmi Zrt., valamint a győri Széchenyi István Egyetem Budapesten - közölte az egyetem az MTI-vel pénteken.
2025. Október 12. 08:21, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a mai napon aláírásgyűjtést indítunk Brüsszel háborús tervei ellen
A mai napon aláírásgyűjtést indítunk Brüsszel háborús tervei ellen - írta Orbán Viktor miniszterelnök szombat reggeli Facebook bejegyzésében.
2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld
Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is
Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.