Városlista
2026. július 11, szombat - Nóra, Lili

Hírek

2021. Július 10. 14:08, szombat | Kék hírek
Forrás: mti/police.hu

Drogdílereket fogtak el Balassagyarmaton

Drogdílereket fogtak el Balassagyarmaton

Drogterjesztőket vettek őrizetbe Balassagyarmaton, a két férfi fiatalkorúaknak és gyerekeknek is adott el új pszichoaktív anyagot - tájékoztatta a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szombaton az MTI-t.

Nágel Tamás közölte: egy 25 éves férfi autóját március 3-án ellenőrizték a rendőrök Hugyag külterületén, és a sofőrnél alufóliába csomagolt, barnás színű növényi törmeléket találtak.

A nyomozás megállapította, hogy a férfi 2019 és 2021 márciusa között többször vásárolt új pszichoaktív anyagot egy 30 éves férfitől, aki a megalapozott gyanú szerint 2018 decembere és 2021 márciusa között több embernek - közöttük fiatalkorúaknak és gyermekkorúaknak - értékesített új pszichoaktív anyagot Őrhalomban.

Március után - attól tartva, hogy a rendőrség figyeli őt - vevői körét egy 39 éves és egy 52 éves férfihez irányította. A fiatalabbik ezt követően Patvarcon több embernek adott el úgynevezett biofüvet, míg az idősebb 2020 májusában Balassagyarmaton volt élettársának adott át új pszichoaktív anyagot.

Az új pszichoaktív anyag értékesítését esetenként gyermekjóléti szolgáltatást végző intézmény közelében végezték - írta a sajtóreferens.

A házkutatásokon növényi törmeléket, az értékesítéshez szükséges eszközöket, valamint a tevékenységből származó nagyobb összegű készpénzt foglaltak le.

A 30 és a 39 éves férfit július 9-én fogták el. Ellenük és az 52 éves férfi ellen a Balassagyarmati Rendőrkapitányság új pszichoaktív anyaggal elkövetett visszaélés megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást. A 25 éves férfi ellen kábítószer-birtoklás megalapozott gyanúja miatt indult eljárás.

Címkék: Balassagyarmat, díler, drog

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek

Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban

A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak

2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek

BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el

Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.

2026. Június 30. 07:14, kedd | Kék hírek

Aranykonvoj - Hajdu Jánost gyanúsítottként hallgatták ki