Hírek
2011. Szeptember 29. 06:08, csütörtök |
Helyi
Forrás: saját forrás
Csúszik a VÉKA által kezdeményezett biciklitároló átadása

Az eredetileg szeptember 24-re tervezett bicikli tároló átadás az engedélyeztetési procedúra miatt tolódik.
A rendelkezésre álló alkatrészekből a VÉKA építészei elkészítették a tervet (csatolt képünk a látványterv).
Két héttel ezelőtt a Veszprémi Építész Klub és Alkotóműhely megkezdte az egyeztetést a Városvezetéssel, de annak bonyolultsága miatt várhatóan október közepére csúszik az átadás (kihelyezés), és a városi biciklizést népszerűsítő előadás.
Remélik, hogy az engedélyeztetés során a Városvezetés részéről együttműködést tapasztalunk majd, és még kellemes őszi időben befejezhető a klubP+R akciója!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 07. 16:00, hétfő | Belföld
NAV: július 5-től változik néhány adószabály
Július 5-től változik az alkalmazottjukat be nem jelentők és a hiánypótlási felhívást semmibe vevő cégekre vonatkozó néhány adószabály - tudatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szombaton az MTI-vel.
2025. Július 07. 12:00, hétfő | Külföld
Az Egyesült Államok augusztus 1-jén bevezeti az áprilisban bejelentett vámokat azon országok és partnerek esetében, amelyekkel addig nem
Az Egyesült Államok augusztus 1-jén bevezeti az áprilisban bejelentett vámokat azon országok és partnerek esetében, amelyekkel addig nem jön létre kereskedelmi megállapodás-közölte vasárnap Scott Bessent pénzügyminiszter
2025. Július 07. 11:00, hétfő | Belföld
Meteorológia: hétfőn hevesebb zivatarok lehetnek szinte az egész országban
Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki hétfőn szinte az egész országban - derül ki a HungaroMet Zrt. vasárnapi veszélyjelzéséből.
2025. Július 07. 08:00, hétfő | Belföld
NFI: már több mint egymillióan látták a Hogyan tudnék élni nélküled? című filmet
Tavaly december óta már több mint egymillióan látták a mozikban a Demjén Ferenc-slágerekre épülő Hogyan tudnék élni nélküled? című romantikus vígjátékot - közölte pénteken a Nemzeti Filmintézet (NFI) az MTI-vel.