Városlista
2025. május 9, péntek - Gergely

Hírek

2011. December 06. 08:10, kedd | Sport
Forrás: hajdupress.hu

Casillas matyóban védhet!

Casillas matyóban védhet!

Iker Casillas, a Real Madrid kapusa egy magyar fiatal, Csonka Gergő által tervezett, matyó mintás kesztyűben védhet.

Casillas Facebookon hirdetett kesztyűtervező versenyt. A Madridban tanuló Csonka Gergő kesztyűjének ujjait matyó, a kézháti részt kalocsai mintákkal díszítette. Tervével jelenleg vezet a versenyben - írja az Index.

A modellekre december 7-ig a Facebookon lehet szavazni. A legtöbb like-ot kapott tervező két VIP-belépőt kap a december 10-i Real Madrid-Barcelona mérkőzésre. A kapus egy dedikált kesztyűt is átad a nyertesnek.

Nem ez volt az első matyós sztori mostanában, ugyanis Kalmár István is népi motívumokkal gazdagított ruhákat tervezett a Forma-1-es versenyzők számára. A kalocsai mintás overált az internetes szavazás megnyerésével Jenson Button viselte a Brazil Nagydíjon.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 09. 07:25, péntek | Sport

Tyson Fury korábbi világbajnok ökölvívó Budapestre látogat

Tyson Fury korábbi nehézsúlyú világbajnok ökölvívó pénteken Budapestre látogat, és a helyszínen tekinti meg féltestvérei, Thomas és Roman Fury mérkőzéseit.

2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Sport

Férfi kézilabda Eb-selejtező - Szlovákiai győzelmével kijutott a tornára a magyar válogatott

A magyar férfi kézilabda-válogatott kijutott a jövő januári Európa-bajnokságra, mivel 39-24-re nyert Szlovákia vendégeként a selejtezősorozat ötödik fordulójában, szerdán Galgócon.

2025. Május 05. 07:57, hétfő | Sport

Több mint 12 ezren futottak a Futókörök Napján

Több mint 12 ezren futottak a vasárnap ötödik alkalommal megrendezett Futókörök Napján, melynek keretében 21 helyszínen húzhattak futócipőt az érdeklődők.

2025. Május 05. 07:53, hétfő | Sport

Miami Nagydíj - Piastri sorozatban harmadik futamát nyerte meg

Sorozatban harmadik futamát nyerte meg Oscar Piastri, a McLaren ausztrál versenyzője, aki a leggyorsabbnak bizonyult a vasárnapi Forma-1-es Miami Nagydíjon.