Hírek
2011. Augusztus 28. 11:44, vasárnap |
Helyi sport
Forrás: mkbveszprem.eu
Boldog születésnapot Csárli!
40 éves a MKB Veszprém KC bombázója
1971. augusztus 26.
Ekkor született a 10-es számú veszprémi játékos, Carlos Reinaldo Perez Enrique, akit soha egyetlen veszprémi szurkoló sem fog elfelejteni, akkor sem, ha már 10 éve nem lesz aktív játékos. Akit mindenki, mindig szívesen fog látni, nem csupán Veszprémben, hanem az egész országban.A tegnapi tapasztalatok alapján, persze ezt a kört nyugodtan ki lehet terjeszteni egész Európára. Mert tegnap a spanyolok elleni meccsünk előtt mindenki Őt ünnepelte, az ajándékot pedig egy másik gigantikus játékos, Jackson Richardson adta át mindenki Csárlijának.
Az, hogy mennyire és mennyien szeretik a kubai (és persze magyar) bombázót, talán nagyon jól szemlélteti, hogy a Klub hivatalos facebook oldalán a születésnapi köszöntőjét több mint 1000 szurkoló lájkolta a mai napig. A fecebook oldal eddigi működése során soha, semmilyen bejegyzés nem váltott ki ekkora rajongást.
Boldog születénapot Csárli!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 13. 07:44, kedd | Sport
Nemzeti Sport Gála - Kós Hubert a férfi, Márton Luana a női győztes
A férfiaknál Kós Hubert világbajnok úszót, a nőknél Márton Luana világbajnok tekvondóst választotta meg a 2025-ös év sportolójának a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ).
2026. Január 13. 07:43, kedd | Külföld
Fehér Ház: az Egyesült Államok számára a diplomácia az első eszköz Irán felé, de légicsapás is \"az asztalon van\"
Az Egyesült Államok számára a diplomácia az első eszköz Irán felé, de légicsapás is \"az asztalon van\" - közölte a Fehér Ház szóvivője hétfőn.
2026. Január 13. 07:43, kedd | Belföld
Februárban dupla nyugdíj érkezik, és jön a 14. havi nyugdíj első részlete is
Február különösen erős hónap lesz a nyugdíjasok számára, hiszen dupla nyugdíj érkezik, megérkezik a rendes és a 13. havi nyugdíj, valamint a 14. havi nyugdíj első részlete is
2026. Január 13. 07:32, kedd | Belföld
2025-ben az előző évi rekordját is megdöntötte a turizmus
A tavalyi a hazai turizmus új rekordéve, amikor az előző évi rekordját is megdöntötte, a vendégek száma meghaladta a 20 milliót
