Hírek
2013. Augusztus 07. 15:17, szerda |
Helyi
Forrás: police.hu
Besurranók őrizetben
Balaton parti ingatlanokba besurranókat vettek őrizetbe.
Egy balatonalmádi házba a nyitott erkályajtón át jutottak be tolvajok 2013. augusztus 1-én az esti órákban, onnan műszaki cikket és készpénzt tulajdonítottak el. A bejelentést követően végrehajtott széleskörű adatgyűjtés eredményeként, augusztus 2-án fogták el a balatonalmádi rendőrök a településen nyaraló K. Zoltán 27 éves vecsési és H. Alexandra 19 éves monori lakosokat. Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt – őrizetbe vételük mellett – indult eljárás ellenük.
Egy balatonfüredi nyaralóból kísérelt meg eltulajdonítani egy mobiltelefont 2013. augusztus 2-án az esti órákban L. Károly pécsi lakos. Az 52 éves gyanúsítottat a sértett tettenérte és visszatartotta a rendőrök kiérkezéséig. A járőrök nem csak a visszatartott tolvajt, hanem társát, D. Tibor 57 éves komlói lakost is elfogták, aki a besurranás alatt figyelőként segítette társát. A két férfit a Balatonfüredi Rendőrkapitányság őrizetbe vette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 29. 07:49, csütörtök | Életmód
Elhunyt Voith Ági színművész
Elhunyt Voith Ági Jászai Mari-díjas színésznő, rendező, érdemes és kiváló művész. A József Attila Színház örökös tagját 81 éves korában, szerdán érte a halál - tudatta a színház az MTI-vel.
2026. Január 29. 07:48, csütörtök | Életmód
Kína ízeit és a medvék világát mutatják be a Fővárosi Állatkertben a hétvégén
Péntektől három estén Kína ízeivel, vasárnap nap közben pedig a medvék világával ismerkedhetnek a látogatók a Fővárosi Állat- és Növénykertben.
