Hírek
2011. Szeptember 16. 07:21, péntek |
Belföld
Forrás: HírTV
Aranyérmes a Szentkirályi
Aranyérmes lett a Szentkirályi Ásványvíz a brazíliai Palackozott Vizek Világkongresszusán. A cég A víz arca kampányával nyerte el az első helyezést.
A Szentkirályi Ásványvíz a globális víz-innovációs díjak csomagolás kategóriájában ugyancsak előkelő helyezést ért el: 1 literes PET-palackja döntős plakettet kapott. A kitüntető elismeréseket Balogh Levente, a cég tulajdonos-ügyvezetője vehette át Brazíliában. (lm)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 23. 08:57, kedd | Belföld
NGM: februárban egyszerre nagyobb összeget kapnak a nyugdíjasok
Amit vállaltunk, teljesítjük: 2026-ban is megőrizzük a nyugdíjak vásárlóértékét, februárban érkezik a 13. havi nyugdíj és a 14. havi nyugdíj első heti részlete - közölte hétfői közleményében a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM)
2025. December 23. 08:57, kedd | Belföld
NGM: idén is előrehozottan, karácsony előtt érkeznek a családtámogatási ellátások
A kormány mindent megtesz annak érdekében, hogy a családok egyre több pénzből tudjanak gazdálkodni, hogy a karácsony az ünnep meghittségéről és valódi értékeiről szóljon.
2025. December 23. 08:55, kedd | Belföld
Fuvarozók tüntettek a tervezett útdíjemelés ellen Budapesten és környékén
Fuvarozók tüntetettek a tervezett útdíjemelés ellen hétfőn Budapesten és környékén, ez a rendőrség folyamatos tájékoztatása szerint időszakosan több helyen okozott torlódást, lassulást.
2025. December 23. 08:54, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Háborúmentes karácsonyunk lesz
Egy háborúmentes karácsonyunk lesz, de a háborús veszély nem múlt el - figyelmeztetett Orbán Viktor miniszterelnök a TV2 Tények című műsorának különkiadásában hétfőn este.
