Hírek
2017. Szeptember 25. 07:31, hétfő |
Külföld
Forrás: mti
Apja megölésével gyanúsítják egy orosz hokis lányát

Apja meggyilkolásával vádolta meg a kiemelt ügyekben eljáró orosz Nyomozó Bizottság (SZK) annak a Viktor Tolmacsovnak a lányát, aki hatvanas években a CSZKA jégkorong-csapatának és Szovjetunió válogatottjának kapusa volt
- közölte vasárnap a TASZSZ hírügynökség. A vád szerint a 78 éves veterán sportolót a moszkvai lakásán, hét késszúrással ölte meg az 55 éves lánya. A bűncselekmény okát egyelőre nem közölték.
Tolmacsov több mint egy héttel korábban történt eltűnéséről pénteken értesítette a felesége a rendőrséget.
A sportoló 1963 és 1966 között négyszer volt szovjet bajnok a CSZKA-val. A katonai sportegyesülettől való távozása után posztját a csapatban Vlagyiszlav Tretyjak vette át.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:41, kedd | Külföld
Parajd - Legalább tíz napot késnek a Korond-patak elterelési munkálatai
2025. Június 27. 07:20, péntek | Külföld
27-ből 26 tagállam támogatja Ukrajna uniós tagságát
Huszonhat európai uniós tagország állam-, illetve kormányfője szerint az Európai Bizottságnak fel kellene gyorsítania Ukrajna uniós csatlakozási folyamatát
2025. Június 26. 07:27, csütörtök | Külföld
Rekordmennyiségű esőzések és árvizek sújtják Délnyugat-Kínát, több tízezer embert evakuáltak
Hétfő óta többévtizedes rekordot megdöntő áradások sújtják Délnyugat-Kína egyes térségeit, számos településről már több mint 80 ezer embert evakuáltak a hatóságok - jelentette a kínai állami média.