Hírek
2011. Augusztus 07. 07:45, vasárnap |
Sport
Forrás: HírTV
Alig több mint egy óra alatt úszta át a Balatont a leggyorsabb
Többszöri halasztás után szombaton 4500-an vágtak neki a 29. Balaton-átúszásnak. Az 5,2 km hosszú távot meglehetősen hűvös vízben kellett megtenniük a versenyzőknek.
A rendezvényt az időjárás miatt idén már háromszor elhalasztották, tavaly meg sem tudták tartani. Az úszók biztonságáról ezúttal is hajók sorfala, rendőrök, vízimentők és orvosok gondoskodtak. A fáradt úszók útközben bármelyik hajónál megpihenhettek, ahol vizet és szőlőcukrot kaptak. A leggyorsabb úszó alig több mint egy óra alatt teljesítette a távot. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 08. 07:19, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Az utolsó szalmaszálba kapaszkodik a Liverpool
2026. Április 07. 07:23, kedd | Sport
Férfi vízilabda-vk - A házigazda görögök legyőzésével kezdtek a magyarok
Győzelemmel kezdte szereplését a magyar válogatott a férfi vízilabda világkupa görögországi divízió I-es tornáján: Varga Zsolt szövetségi kapitány együttese hétfőn a házigazdák felett diadalmaskodott nagy csatában 13-12-re.
2026. Április 06. 17:00, hétfő | Sport
Márton Viviana vezeti az olimpiai ranglistát
A 2024-es párizsi játékokon aranyérmes Márton Viviana vezeti a 67 kilogrammos kategóriában a tekvondósok legfrissebb olimpiai ranglistáját.
2026. Április 05. 14:00, vasárnap | Sport
FA Kupa - A Liverpool kiütésével elődöntős a Manchester City
A tavalyi döntős Manchester City 4-0-ra legyőzte szombaton kora délután a Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló Liverpoolt a labdarúgó angol FA Kupában, és a legjobb négy közé jutott.
