Hírek
2023. Június 07. 06:58, szerda |
Belföld
Forrás: Magyar Honvédség
Álhír, hogy egy magyar KFOR katonának irányított véradásra lenne szüksége
Egyik sérülttel kapcsolatosan sem merült fel eddig szakmai igény irányított véradásra.
Az interneten megjelent álhírekkel ellentétben szeretnénk megerősíteni, hogy a Honvédkórház kezelésében, a KFOR nemzetközi kötelékében szolgálatot teljesítő egyik sérülttel kapcsolatosan sem merült fel eddig szakmai igény irányított véradásra.
A koszovói tömegoszlatáskor súlyosan megsebesült magyar katonát Szkopjéban látták el, majd állapota stabilizálását követően hazaszállították további kezelésre. Állapota továbbra is súlyos, de stabil. A katonaorvosok és a Magyar Honvédség mindent megtesz a mielőbbi, teljes felépüléséért - írja a Magyar Honvédség.
Fotó: Honvédelem.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 24. 10:29, szerda | Belföld
Meteorológia: síkvidéken kicsi az esély a fehér karácsonyra
Síkvidéken kicsi az esély a megmaradó hóra szenteste, de a nyugati, délnyugati tájakon lehet vékony, olvadó hóréteg, míg a dunántúli hegyekben akár vastagabb hótakaró is kialakulhat.
2025. December 24. 10:28, szerda | Belföld
Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!
A békesség, amit Jézus születése hoz Isten és ember között, békét kell hozzon ember és ember között is
2025. December 24. 10:24, szerda | Belföld
Steinbach József: el kell csendesedni, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát
Karácsony az Istenre figyelés ideje, de el kell tudni csendesedni ahhoz, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát
