Városlista
2025. május 23, péntek - Dezső

Hírek

2012. Április 14. 15:12, szombat | Helyi
Forrás: veszport.hu

A hétvégén zajlik az Utazás kiállítás Veszprémben

A hétvégén zajlik az Utazás kiállítás Veszprémben

Ezúttal a Lovassy gimnáziumban rendezik meg a Veszprém megyei utazás kiállítást április 14-15-én. Egész napos programmal, nyereményekkel várják az érdeklődőket.

Az eseményről szóló sajtótájékoztatón Lasztovicza Jenő, a megyei közgyűlés elnöke elmondta, idén 15. alkalommal rendezik meg a programot. Szólt arról is, az ingyenes, kétnapos kiállítás díszvendége a horvátországi Opatija lesz, de emellett összesen 60 kiállító várja az érdeklődőket.

A külföldi úticélok közül bemutatkozik Ausztria, Ciprus, Horvátország, Málta, Lengyelország, Szlovákia és Székelyföld is. A kiállítás a látogatók számára szombaton 10-18, vasárnap 10-16 óráig tart nyitva - tette hozzá.

Balajthy Zsuzsa turisztikai referens a kísérőprogramok között szólt a szintén ingyenes játszóházról, lufis meglepetésekről és a kisvonatról.

Arra is felhívta a figyelmet, hogy ezúttal sem marad el a nyereményjáték. A hiánytalanul kitöltött szelvények tulajdonosai között április 15-én, 15 órakor értékes nyereményeket sorsolnak ki, többek között egy 100 ezer forint értékű utazási utalványt is.



Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.

2025. Május 23. 07:35, péntek | Sport

Premier League - Kerkez Milos a szezon álomcsapatában

Kerkez Milos, a Bournemouth magyar válogatott védője bekerült az angol labdarúgó-bajnokság hivatalos honlapjának álomcsapatába.

2025. Május 23. 07:34, péntek | Sport

Ismét felveheti a Videoton nevet a székesfehérvári labdarúgócsapat

A Videoton Holding Zrt. hozzájárult ahhoz, hogy a székesfehérvári labdarúgócsapat ismét a Videoton nevet használja.

2025. Május 23. 07:33, péntek | Külföld

Az amerikai kormányzat megvonja a Harvard Egyetem jogát a külföldi diákok fogadására

Az amerikai kormányzat megvonja a Harvard Egyetem jogát a külföldi diákok fogadására részben \"terroristapártoló\" tevékenység miatt - közölte a belbiztonsági minisztérium csütörtökön.