Hírek
2012. Március 21. 23:35, szerda |
Helyi sport
Forrás: mti.hu
A Barabás KC nem vállalja az indulást a következő szezonban!
A Veszprém Barabás KC női kézilabdacsapata a következő szezonban anyagi okok miatt nem tudja vállalni az NB I-es szereplést.
Barabás Árpád, a klub elnöke szerdán sajtótájékoztatón arról számolt be, hogy a költségvetés mintegy harminc százaléka hiányzik, így a gárda a 2012/13-as idényben nem szerepelhet a legjobbak között.
A döntésről az elnök már a játékosokat is tájékoztatta, akik így szabadon távozhatnak, azonban a problémák ellenére azt szeretnék, ha a szakmai stábbal együtt tovább folytatnák a munkát.
A veszprémi csapat jelenleg hatodik helyen áll az NB I-ben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 26. 07:44, szerda | Sport
MLSZ - Rossi marad
A sikertelen világbajnoki selejtezősorozat ellenére Marco Rossi marad a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
2025. November 26. 07:39, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország nemzeti, jobboldali kormánya garantálja a békét, a stabil iparpolitikát és a stabil adórendszert
2025. November 26. 07:35, szerda | Belföld
Februárra eléri a pedagógusok átlagbére a diplomás átlagbér 80 százalékát
Február első hetére a kormány 100 százalékban teljesíti azon vállalását, hogy a pedagógusok átlagbére eléri a magyarországi diplomás átlagbér 80 százalékát
