Városlista
2025. április 10, csütörtök - Zsolt

Hírek

2019. Június 12. 13:52, szerda | Belföld
Forrás: mti - Fotó:barlangfurdo.hu

Ki kellett üríteni a miskolctapolcai barlangfürdőt

A fertőtlenítő rendszer hibája miatt kiürítették szerdán a miskolctapolcai barlangfürdőt – tájékoztatta a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t.

Varga Rudolf közölte: a barlangfürdő egyik hipós fertőtlenítő rendszere nem sokkal délelőtt 11 óra előtt meghibásodott. A vendégeket a rendőrök segítségével kivitték a szabad levegőre. A mentők a helyszínen hat embert láttak el, akik rosszullétre panaszkodtak.

A létesítménybe szerdán 234-an váltottak jegyet, közülük mintegy 130-an tartózkodtak a fürdő zárt részén – tudatta Varga Rudolf.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt

Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára

2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld

OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament

A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.

2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld

Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!

A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.

2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld

Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban

Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja