Városlista
2025. április 10, csütörtök - Zsolt

Hírek

2019. November 21. 07:08, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay

Kezdődik a Magyarország 365 fotópályázat közönségszavazása

Kezdődik a Magyarország 365 fotópályázat közönségszavazása

Elindult szerdán a magyar kormány által meghirdetett Magyarország 365 fotópályázat közönségszavazása, melynek győztesei egymillió forintos elismerésben részesülnek.

Minden előzetes várakozást felülmúlt a Magyarország 365 fotópályázat iránti érdeklődés: mintegy 17 ezer pályamű érkezett be - mondta el az MTI-nek szerdán a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára.

Dömötör Csaba hozzátette, a szakmai zsűri már kiválasztotta a legjobb képeket, ez a válogatás pedig közönségszavazáson is részt vesz.

A https://fotopalyazat.magyarorszag.hu honlapon november 30-ig bárki szavazhat a neki legjobban tetsző fotókra.

Három kategóriában - táj és természet, épített és tárgyi örökség, valamint városi és vidéki közösségi életképek témában - lehet voksolni; a közönségszavazás győztesei kategóriánként egymillió forintos elismerésben részesülnek - közölte.

A szakmai zsűri visszajelzése alapján nagyon sokszínű anyag érkezett be, amely több oldalról bizonyítja, hogy Magyarországra sokféle okból lehetünk büszkék - emelte ki Dömötör Csaba.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld

Magyar módszerrel a kiégés ellen

Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!

2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld

Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok

ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.

2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld

Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés

Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.

2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal

A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre