Városlista
2025. április 22, kedd - Csilla

Hírek

2012. Augusztus 06. 11:28, hétfő | Kék hírek
Forrás: MTI

A Dunába fulladt egy nyergesújfalui horgász

A Dunába fulladt egy nyergesújfalui horgász

A Dunába fulladt egy 56 éves horgász Nyergesújfalunál - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense hétfőn az MTI-vel.

Léber Gabriella tájékoztatása szerint az eset múlt szombaton történt; a többi horgász vette észre, hogy a helyi férfit testét viszi a folyó sodrása. A horgász előzőleg a barátjával iszogatott, majd feltehetően felhevült testtel ment be a folyóba fürdeni. Az életét már sem a barátja, sem pedig az időközben megérkező mentők nem tudták megmenteni.
A sajtóreferens felhívta a figyelmet arra, hogy Komárom-Esztergom megyében a Duna teljes szakaszán tilos fürdőzni a folyó veszélyes jellege miatt, és a bányatavakban is tilos a fürdés. Veszélyes víz az esztergomi Palatinus-tó, amelyben az idén nyáron már meghalt egy 13 éves fiú. Ezen a tavon van kijelölt fürdőhely és a vendégekre vigyázó úszómester - tette hozzá Léber Gabriella.

Címkék: Baleset-vízi

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 20. 09:16, vasárnap | Kék hírek

Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében - Videó

Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében, a rendőrök hat embert vettek őrizetbe - közölte a vármegyei rendőr-főkapitányság vasárnap a rendőrség honlapján.

2025. Április 18. 09:52, péntek | Kék hírek

Elhunyt Varga Ákos motorversenyző

Közlekedési balesetben elhunyt Varga Ákos, az első magyar motorversenyző, aki teljesítette a Dakar-ralit.

2025. Április 08. 07:52, kedd | Kék hírek

Életfogytiglanra ítélték a Katzenbach-ügy vádlottjait

Életfogytig tartó szabadságvesztésre ítélte első fokon a Fővárosi Törvényszék hétfőn a Katzenbach-ügy három vádlottját, akik a vád szerint 2009-ben meggyilkolták Katzenbach Imre egykori futballistát.