Városlista
2026. július 3, péntek - Kornél

Hírek

2012. Szeptember 02. 10:20, vasárnap | Kék hírek
Forrás: MTI

Megkéseltek egy hajléktalant Székesfehérváron

Megkéseltek egy hajléktalant Székesfehérváron

Megkéseltek egy hajléktalant szombat délután Székesfehérváron, az elkövető személye ismert, a rendőrség körözést adott ki ellene - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap az MTI-vel.

R. Szabó Ágnes tájékoztatása szerint a mentők értesítették a rendőrséget az esetről. A rendelkezésre álló adatok szerint előzetes szóváltást és dulakodást követően a Budai út 78. számú épület előtt egy 31 éves székesfehérvári férfi mellkason szúrt egy 44 éves hajléktalan férfit. A súlyos életveszélyes állapotban lévő sérültet a mentők a Fejér Megyei Szent György Kórházba szállították. A bántalmazó személye ismert, körözést adtak ki ellene, a rendőrség még keresi.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 30. 07:14, kedd | Kék hírek

Aranykonvoj - Hajdu Jánost gyanúsítottként hallgatták ki

2026. Június 23. 11:21, kedd | Kék hírek

Valótlan hirdetések miatt emeltek vádat egy nő ellen Somogyban

Eladásra kínált könyvekről, színház- és koncertjegyekről szóló valótlan hirdetések miatt vádat emelt az ügyészség egy nő ellen - tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-t.

2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek

Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát

Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.